Kontakt

Zakład Usług Wielobranżowych
D. Stolarczuk-Guzik
ul. Malinowa 14
88-300 Mogilno
mobile: +48 697 216 390
biuro@s-guzik.pl

OCIEPLANIE STROPÓW PIWNIC

Nasza metoda ocieplania stropów piwnic

Ocieplenie stropu nad piwnicą nieogrzewaną wykonujemy poprzez natrysk materiałami izolacyjnymi i wklejenie wełny mineralnej. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości materiały pochodzące od sprawdzonych polskich producentów systemów izolacji natryskowych i ochrony przeciwpożarowej – Promat, Mercor i Kematherm.

ocieplony strop piwnicy Ocieplony strop piwnicy poprzez natrysk
img img img img img img

Dlaczego warto ocieplać strop piwnicy?

Nasi Klienci decydują się na ocieplenie stropów piwnic w celu redukcji strat ciepła oraz eliminacji efektu zimnej podłogi odczuwalnego na kondygnacji parterowej. Stropy piwnic warto ocieplać również ze względu na fakt, że zastosowane w procesie ocieplania materiały są ognioodporne – przez co zwiększony zostaje nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo użytkowania budynku.

Na czym polega ocieplenie stropu nad piwnicą nieogrzewaną?

Ocieplenie od strony piwnicy metodą natrysku przebiega w czterech etapach:

Zalety ocieplania stropów piwnic wełną mineralną

Ocieplanie stropów piwnic przy użyciu wełny mineralnej jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą metodą izolacyjną w Polsce i wielu innych krajach europejskich. Do podstawowych zalet ocieplenia stropów piwnic wełną mineralną należą:

Izolacja natryskowa jest skuteczną i szybką metodą ocieplania stropów piwnic, która nie jest uciążliwa dla mieszkańców ocieplanego budynku. Nasze usługi kierujemy do Klientów szukających nowoczesnych i bezpiecznych systemów izolacyjnych i przeciwpożarowych. Nasza doświadczona ekipa przeprowadzi sprawny montaż materiału izolacyjnego, zapewniając Państwu komfort cieplny na długie lata użytkowania budynku. Zapraszamy do rezerwowania terminów poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub zapytanie ofertowe.

Zapraszamy do współpracy
Top